Przejdź do treści

My doradzamy - Ty oszczędzasz! Kampania informacyjna ME

Logo Doradztwo Energetyczne

Od 4 września br. rozpoczynamy kampanię informacyjną pod hasłem "My doradzamy – TY oszczędzasz!" poświęconą doradztwu energetycznemu. Jej celem jest przybliżenie sektorowi publicznemu, mieszkaniowemu oraz przedsiębiorcom zagadnienia z zakresu efektywności energetycznej i OZE. Wejdź na stronę punktu doradczego zlokalizowanego w Twoim regionie, zadzwoń i umów się na bezpłatną usługę doradczą.

W ramach naszego projektu otworzyliśmy 16 punktów doradczych zlokalizowanych na terenie Polski. Mapę wszystkich dostępnych punktów znajdziecie Państwo w zakładce poświęconej naszej kampanii.

Komu nasi konsultanci udzielają bezpłatnych porad?

Tym wszystkim, którzy są właścicielami domów i osobami planującymi budowę lub remont domu. Wspólnotom mieszkaniowym (tj. osobom działającym w zarządach wspólnot mieszkaniowych), przedsiębiorcom prowadzącym działalność w zakresie zarządzania nieruchomościami, sektorowi publicznemu, w tym gminy, osobom fizycznym  zainteresowanym możliwością skorzystania z doradztwa energetycznego.

Jak można skorzystać z porady?

Wejdź na stronę punktu doradczego zlokalizowanego w Twoim regionie, zadzwoń i umów się na bezpłatną usługę doradczą. Doradcy pomogą ci uzyskać niezbędne informacje i podpowiedzą co robić.

Z czego finansowany jest nasz projekt?

Projekt Doradztwa Energetycznego pn. Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE współfinansowany jest ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Treści publikowane w portalu dostępne są na warunkach określonych w licencji Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0, z wyjątkiem przypadków gdy zastrzeżono inaczej.
ul. Krucza 36/Wspólna 6, 00-522 Warszawa, email: me@me.gov.pl