Przejdź do treści

Ministerstwo Energii na Dniu Dziecka w KPRM

Minister energii Krzysztof Tchórzewski

Po raz kolejny pracownicy ME przygotowali stoisko na pikniku zorganizowanym  przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów z okazji Dnia Dziecka. W wydarzeniu, które odbyło się 3 czerwca 2017 r w ogrodach KPRM, wzięła udział premier Beata Szydło oraz ministrowie.

 - Bardzo się cieszę, że jesteście tutaj z nami, niech to będzie dzień szczęścia dla naszych małych gości. Ten dzień i ogrody są dla was – powiedziała premier Beata Szydło, zapraszając rodziny do udziału w pikniku.

Stoisko ME premier Beata Szydło zwiedziła w towarzystwie ministra energii Krzysztofa Tchórzewskiego. Razem z naszymi partnerami przygotowaliśmy dla dzieci wiele atrakcji: można było m.in. rzeźbić w soli z kopalni z Wieliczki, zrobić wesołe zdjęcia w fotobudce, pomalować buzie, przeprowadzić eksperymenty naukowe, spróbować udzielić pierwszej pomocy wspólnie z ratownikami GOPR i zajadać się słodkościami.

Piknik w Ogrodach Kancelarii Premiera został zorganizowany już po raz piąty. Tegoroczna edycja odbyła się pod nazwą „Polak Mały”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, które nas odwiedziły i spędziły z nami czas oraz gorąco zapraszamy już za rok!

Treści publikowane w portalu dostępne są na warunkach określonych w licencji Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0, z wyjątkiem przypadków gdy zastrzeżono inaczej.
ul. Krucza 36/Wspólna 6, 00-522 Warszawa, email: me@me.gov.pl