Przejdź do treści

Zapraszamy klastry energii do współpracy

Zapraszamy klastry energii do współpracy

Inicjatywy klastrowe i klastry energii stają się elementem, który zaczyna w energetyce rozproszonej cieszyć się coraz większym zainteresowaniem. Z tego powodu postanowiliśmy zebrać informacje na ich temat w jednym miejscu. Służyć temu będzie nasz formularz. Zachęcamy do zgłoszeń.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowisk, które widzą potencjał w klastrach energii, postanowiliśmy uruchomić formularz, który pomoże nam stworzyć pełną – na bieżąco aktualizowaną - listę inicjatyw klastrowych w Polsce. Liczymy, że posłuży ona do wymiany kontaktów i doświadczeń.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wypełnienia krótkiej ankiety. Pozwoli to nam w ustandaryzowany sposób pozyskać podstawowe informacje dotyczące podejmowanych przez Państwa inicjatyw w obszarze klastrów energii.

Z klastrami, które dokonają zgłoszenia za pomocą formularza będziemy się kontaktować w celu przesłania dodatkowych informacji w zakresie wytycznych do opracowania strategii klastra energii, która będzie mogła stanowić w przyszłości podstawę do ubiegania się o wsparcie.

Najciekawsze inicjatywy zaprezentowane zostaną także na stronie internetowej Ministerstwa Energii. 

Formularz zgłoszeniowy

Treści publikowane w portalu dostępne są na warunkach określonych w licencji Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0, z wyjątkiem przypadków gdy zastrzeżono inaczej.
ul. Krucza 36/Wspólna 6, 00-522 Warszawa, email: me@me.gov.pl